Zabiegi kosmetyczne, które pomogą Ci schudnąć

17 stycznia 2018

Postanowiłaś zawalczyć o piękne ciało? To świetnie! Z tego artykułu dowiesz się, że odpowiednią dietę i aktywność fizyczną warto uzupełnić profesjonalnymi zabiegami w salonach urody. Kosmetyczne rytuały pomogą Ci pozbyć się nadprogramowych centymetrów oraz uniknąć efektów ubocznych w postaci obwisłej skóry. Kompleksowe podejście do metamorfozy pozwoli Ci szybciej cieszyć się efektami, a przy okazji zrelaksować…

Oto propozycje zabiegów, które skutecznie wesprą Twoje odchudzanie.

Endermologia

To jeden z najbardziej popularnych zabiegów modelujących sylwetkę. Jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Dodatkowo stanowi doskonałe uzupełnienie radzenia sobie z bólami reumatycznymi czy mięśniowymi. Podczas endermologii metabolizm Twojej tkanki tłuszczowej błyskawicznie przyśpiesza. Aktywowane są partie, których wymodelowanie dietą czy ćwiczeniami jest niezwykle trudne.

Endermologia polega na podciśnieniowym masażu, stąd jej alternatywna nazwa: lipomasaż. Zabieg intensywnie oddziałuje na tkankę łączną – zarówno w skórze, jak i pod nią. Zaraz po zabiegu, gołym okiem widać, że cellulitu jest mniej. Zabieg wykonywany jest przez specjalistę za pomocą specjalistycznego urządzenia – głowicy LIPOMASSAGE.

Co się dzieje z Twoją skórą podczas endermologii? Pod wpływem ciśnienia między rolki głowicy zostaje delikatnie wciągnięty fałd skórny, który jest rolowany od wewnątrz do zewnątrz. Skórna i podskórna tkanka łączna właściwa dostają w ten sposób „prawdziwego kopa” do produkcji kolagenu i elastyny. Dotyczy to przede wszystkim fibroblastów, białek, które odpowiadają za napiętą i sprężystą skórę. Jednorazowa sesja trwa ok. 50 minut. To czas, w którym możesz się zrelaksować, a Twoje ciało ciężko pracuje na idealny wygląd!

Efekty endermologii są zdumiewające!

  • redukcja cellulitu
  • wyraźne wyszczuplenie sylwetki
  • wygładzenie skóry
  • ujędrnianie skóry po odchudzaniu
  • poprawa unaczynienia, krążenie krwi i limfy
  • eliminacja toksyn z organizmu
  • rozluźnianie napiętych mięśni

Koszt jednego zabiegu to ok. 120-180 zł. Jeśli chcesz uzyskać satysfakcjonujące rezultaty powinnaś skorzystać z serii zabiegów. Pełna kuracja to 10-15 zabiegów, w zależności od tego, jaki cel chcemy osiągnąć. Wszystkie szczegóły dotyczące liczby i częstotliwości zabiegów ustalane są ze specjalistą przez rozpoczęciem cyklu. Zazwyczaj zabiegi wykonywane są 2-3 razy w tygodniu.

Endermologia w Lipoline:
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 8 zabiegów w cenie 6!
Seria 8 zabiegów tylko 720 zł.

Liposukcja laserowa

Innowacyjny, a zarazem bezpieczny zabieg, które pozwoli Ci szybko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jeżeli liposukcja kojarzy Ci się wyłącznie z nieestetycznymi obrazkami i skalpelem, to czas zrewidować swoje poglądy. Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej to metoda wykorzystująca najnowsze technologie laserowe, takie jak np. laser PalomarSlim 3D Lipo. Rozpuszcza on i usuwa tkankę tłuszczową z miejsc, gdzie nagromadziło się jej zbyt wiele. Dodatkowo odbudowuje włókna kolagenowe. W ten sposób skóra zyskuje wyraźnie lepszy wygląd. Jest gładka i napięta. Ze względu na małoinwazyjność zabiegu, tuż po jego zakończeniu będziesz mogła wrócić do domu.

Pierwsze efekty są widoczne od razu, a ostatecznym rezultatem będziesz mogła się cieszyć po ok. 3-4 tygodniach. Więcej o liposukcji laserowej dowiesz się z tego artykułu: https://lipoline.pl/top-5-zabiegow-ktore-pokocha-skora-kobiety-40/.

Ceny liposukcji laserowej są zależne od partii ciała, którą chcesz wymodelować oraz ilości tkanki tłuszczowej, której chcesz się pozbyć. Dla przykładu liposukcja brzucha to koszt ok. 7-15 tys. Odsysanie tłuszczu z ud kosztuje ok. 5-8 tys. zł.

Lipoliza iniekcyjna

To kolejny profesjonalny zabieg medycyny estetycznej, który pozwoli Ci szybko stracić kilka centymetrów w talii czy obwodzie uda. Poprzednie metody wykorzystywały ciśnienie i laser, a ta…. serię zastrzyków. Wyjaśniamy szczegóły!

Lipoliza iniekcyjna polega na podaniu serii zastrzyków z substancją powodującą rozpuszczanie komórek tłuszczowych. Wspomniane substancje to mieszanka fosfatydylocholiny, deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi. Stąd trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. Po wykonanym zabiegu będziesz mogła od razu wrócić do pełnej aktywności.

O tym, ilu zabiegów potrzebujesz, zdecydujesz wspólnie z lekarzem. Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych. Ceny tak, jak w przypadku liposukcji są zależne od partii ciała i ilości tkanki tłuszczowej, z którą chciałabyś się pożegnać. Przykładowo – lipoliza podbródka, policzków to koszt od 700 zł, lipoliza brzucha i bioder to koszt rzędu 2 tys. zł.

W Twojej walce o smukłą sylwetkę nie jesteś zdana wyłącznie na dietę i ćwiczenia. Gabinety medycyny estetycznej oferują rozwiązania, które dopieszczą i utrwala efekt Twojej ciężkiej pracy.

 


Specjaliści Lipoline pomogą Ci dobrać zabiegi modelujące, które spełnią Twoje oczekiwania.
Zapraszamy na konsultację!
Zadzwoń: 32 506 59 66
Napisz: info@lipoline.pl