Strefa mężczyzny

Czujesz się zagubiony w świecie zabiegów pielęgnacyjnych, który do niedawna zarezerwowany był głównie dla płci pięknej? Myślisz – to niemęskie poprawiać swój wygląd, uroda jest przecież domeną kobiet.

A może jesteś pewnym siebie mężczyzną, dla którego męskość to coś więcej niż stereotypy? Jesteś świadomy swojego ciała i chcesz, aby było atrakcyjne i pozostało jak najdłużej w dobrej kondycji?

Nie ważne, z jakich powodów tutaj trafiłeś! Lipoline to miejsce, w którym poczujesz się prawdziwym mężczyzną i wspólnie ze specjalistą zadbasz o swoje ciało.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.