Liposukcja laserowa + Renuvion

Natychmiastowa redukcja tłuszczu oraz obkurczenie i napięcie nawet najbardziej zaawansowanych wiotkości skóry

O liposukcji laserowej

Liposukcja laserowa to małoinwazyjna i skuteczna metoda modelowania ciała, umożliwiająca trwałe usunięcie opornej na diety i ćwiczenia, tkanki tłuszczowej.

Laser SlimLipo 3D amerykańskiej firmy Palomar Medical Technologies to nowoczesna platforma, umożliwiająca modelowanie ciała poprzez trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej. Może być bezpiecznie stosowana na wszystkie partie ciała, również te delikatne jak twarz, szyja, podbródek. Liposukcja laserowa Palomar SlimLipo 3D daje zupełnie nowe możliwości. Przede wszystkim pozwala uniknąć wszystkich niedogodności charakterystycznych dla tradycyjnej liposukcji. Zabieg laserowego usuwania tłuszczu jest małoinwazyjny i może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Ponadto laserowe usuwanie tłuszczu umożliwia skuteczne rozpuszczenie i usunięcie najbardziej opornej tkanki tłuszczowej.

Sekret lasera Palomar SlimLipo 3D tkwi w długościach fal:
 • Fala o długości 924 nm gwarantuje skuteczne rozpuszczenie tłuszczu.
 • Fala o długości 975 nm oddziałuje bezpośrednio na tkankę skórną, stymulując odbudowę włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra po zabiegu jest wzmocniona i napięta. Jest to efekt działania tzw. termoliftingu 3D.

Laser SlimLipo 3D jest efektem 10-letnich prac specjalistów firmy Palomar. Prowadzone przez nich badania i testy wykazały, że najbardziej optymalna długość fali, umożliwiająca skuteczne rozpuszczenie tkanki tłuszczowej, wynosi właśnie 924 nm.

Palomar SlimLipo 3D to jedyna metoda, w której zastosowanie fal o takich właśnie długościach jest opatentowane, a skuteczność potwierdzona naukowo.

Przeczytaj więcej na temat liposukcji laserowej >>

Dlaczego warto połączyć ten zabieg z metodą Renuvion?

Renuvion to rewolucyjna technologia, której celem jest ujędrnienie skóry oraz zwiększenie jej napięcia. Łączy ze sobą plazmę helową w postaci gazu z energią elektryczną i radiową. Kombinacja ta wywołuje mikrouszkodzenia stymulujące regenerację i rewitalizację komórek skóry.

Zabieg wygładza i obkurcza zwiotczałą skórę, ujędrnia ją i rewitalizuje, a także scala tkanki po zabiegu liposukcji. Renuvion stanowi świetną alternatywę dla bardziej inwazyjnych metod liftingujących – gwarantuje świetne rezultaty, minimalizując przy tym ryzyko związane z bardziej inwazyjnymi zabiegami oraz niesie za sobą krótszy okres rekonwalescencji. Zadaniem Renuvion jest poprawa jędrności i napięcia skóry, np. po przebytych ciążach, odchudzaniu lub jako uzupełnienie liposukcji.

Przeczytaj więcej na temat metody Renuvion >>

Wskazania do zabiegu liposukcji laserowej i metody Renuvion

 • Otyłość brzuszna (tzw. oponka)
 • Ginekomastia
 • Podwójny podbródek
 • Modelowanie ud, kolan, łydek
 • Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Asymetrie ciała
 • Wiotka skóra
 • Utrata elastyczności skóry
 • Zmarszczki i bruzdy
 • Przebarwienia
 • Szorstka skóra

Przebieg zabiegu

Zabieg liposukcji laserowej i Renuvion odbywa się w Szpitalu Lipoline, w warunkach sali operacyjnej. Blok operacyjny wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt zabiegowy i anestezjologiczny oraz salę wybudzeń. Pacjent pozostaje pod fachową opieką lekarzy oraz personelu medycznego, którzy czuwają nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem zabiegu.

Przed zabiegiem lekarz kreśli na ciele linie wyznaczające obszar, który ma zostać wymodelowany. Następnie miejsce, w którym zostanie wykonane mikronacięcie, zostaje miejscowo ostrzyknięte środkiem znieczulającym. Na życzenie pacjenta lub jeśli obszar poddany zabiegowi jest rozległy, może także być zastosowane znieczulenie dożylne krótkotrwałe.

Lekarz wykonuje minimalne, na kilka milimetrów, nacięcie umożliwiające wprowadzenie sondy, która nakierowuje wiązkę lasera bezpośrednio na tkankę tłuszczową. Fala lasera o długości 924nm równomiernie podgrzewa i rozpuszcza tkankę tłuszczową, jednocześnie nie naruszając okolicznej tkanki. Płynny tłuszcz zostaje usunięty za pomocą specjalnego ssaka.

W tym samym czasie, bezpośrednio na skórę właściwą i tkankę podskórną, działa fala o długości 975 nm. To tzw. termolifting 3D, działanie którego wzmacnia i odbudowuje włókna kolagenowe.

Następnie lekarz specjalista przechodzi do drugiej części zabiegu metodą Renuvion. Część ta trwa od 30 do 60 minut w zależności od obszaru, który poddaje się obkurczeniu i regeneracji. Podczas zabiegu specjalista wykonuje niewielkie nacięcie, przez które wprowadza pod skórę specjalną sondę emitującą energię pomiędzy tkankami podskórnymi. Energia ta powoduje silne ich obkurczenie i stymuluje produkcję nowych włókien kolagenu. Już bezpośrednio po zabiegu skóra staje się jędrniejsza, gładsza i bardziej napięta. Dzięki połączeniu zabiegu Renuvion z liposukcją można wymodelować niemalże każdą partię ciała a uzyskane rezultaty zabiegu są długotrwałe i wpisują się w oczekiwania pacjentów.

Efekty zabiegu

Natychmiastowa i skuteczna likwidacja tkanki tłuszczowej oraz równomiernie wygładzona, wzmocniona i napięta skóra to efekt, jaki daje połączenie obu tych zabiegów. Pierwsze rezultaty zauważalne są bezpośrednio po zabiegu. Co więcej, na skutek wzmożonej syntezy włókien kolagenowych, widoczność efektów zwiększa się stopniowo przez kilka tygodni. Na końcowy, trwały efekt trzeba poczekać ok. 4-6 miesięcy.

Koszt zabiegu

LIPOSUKCJA LASEROWA PALOMAR SLIMLIPO 3D
Wizyta konsultacyjna 100 zł*
Liposukcja brzucha od 7 500 zł
Liposukcja talii 5 500 zł
Liposukcja ud wewnętrznych 5 500 zł
Liposukcja ud zewnętrznych 5 500 zł
Liposukcja kolan 4 500 zł
Liposukcja ramion 4 500 zł
Liposukcja pleców 5 000 zł
Liposukcja podbródka 3 500 zł
Liposukcja pośladków 5 000 zł
Liposukcja łydek 4 500 zł
Ginekomastia 5 000 zł
Dwie partie ciała – 10% rabatu na zabieg o najniższej wartości
Trzy partie ciała – 15% rabatu na zabieg o najniższej wartości
Znieczulenie ogólne 1 000 zł
Opieka całodobowa 1 000 zł

Ceny uwzględniają znieczulenie miejscowe i ubranie uciskowe.
*Jeżeli pacjent zdecyduje się na zabieg, koszt wizyty konsultacyjnej zostanie odjęty od ceny zabiegu.

RENUVION (NOWOŚĆ!)
obkurczenie i napięcie nawet
najbardziej zaawansowanych wiotkości skóry
jedna okolica: 5 900 zł
druga i każda kolejna: 2 900 zł
dodatkowo do zabiegu liposukcji laserowej* jedna okolica: 4 900 zł
druga i każda kolejna: 2 800 zł
Czas zabiegu
2,5 - 3h
Czas rekowalescencji
ok. 3 dni
Liczba zabiegów
jeden
Wykonuje
lekarz
Rodzaj znieczulenia
miejscowe/ogólne

Złap okazję!

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ