Piersi

Powiększanie biustu – zabiegi w klinice Lipoline
Interesuje Cię operacja powiększenia biustu? Chcesz cieszyć się jędrnymi i krągłymi piersiami, bez kompleksów zakładać stroje kąpielowe lub sukienki z głębokim dekoltem? Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Lipoline oferuje wiele metod, dzięki którym uzyskasz efekt, o jakim zawsze marzyłaś. Specjaliści zaproponują najlepsze rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce poprawić wygląd swojego biustu – w ofercie jest nie tylko powiększanie piersi, ale również usuwanie rozstępów z biustu. Pozbądź się kompleksów!

Operacja biustu – metody nieinwazyjne
Klinika Lipoline to lider w zakresie bezpiecznego powiększania biustu. Doświadczeni specjaliści proponują pacjentkom między innymi zabieg Lipotransfer, który polega na modelowaniu sylwetki własnym tłuszczem. Naturalna metoda zapewnia wspaniałe rezultaty – piersi stają się większe, a przeszczepione komórki tłuszczowe regenerują okoliczną tkankę skórną. Zabieg ten może również redukować objawy starzenia, jest więc znakomitą metodą dla pań w różnym wieku. Naturalne powiększanie biustu to znakomita alternatywa dla tradycyjnych implantów, dodatkowo pozwala pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, z których zostały pobrane komórki. A może dokuczają Ci rozstępy na piersiach po ciąży? Chcesz poprawić kształt i ujędrnić swoje piersi? Aquafilling jest dla Ciebie! W klinice Lipoline wykonasz zabiegi, które zregenerują skórę i pozwolą Ci pozbyć się niedoskonałości. Chcesz poprawić kształt i ujędrnić swoje piersi? Operacja biustu nie musi być inwazyjna – zaufaj doświadczonym specjalistom, którzy zaproponują Ci zabieg dostosowany do Twoich indywidualnych oczekiwań!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)