Włosy

Zabiegi na włosy – gęsta i piękna fryzura na wyciągnięcie ręki
Zadbane, mocne i lśniące włosy to jeden z największych atutów każdej kobiety. Natura nie obdarzyła Cię gęstą fryzurą? A może z wiekiem zaczynasz zauważać wzmożone wypadanie włosów. Interesują Cię zabiegi pielęgnacyjne włosów? W klinice Lipoline skorzystasz z kompleksowej odnowy biologicznej włosów i przywrócisz im dawny blask! Oferujemy zabiegi na włosy, które widocznie je wzmocnią od cebulek aż po same końce. Nasi eksperci dokonają precyzyjnej diagnozy (badanie włosów) i wdrożą terapię dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Kompleksowa regeneracja włosów w klinice Lipoline!
Zabiegi oferowane przez naszych specjalistów przynoszą spektakularne rezultaty. Odnowa biologiczna włosów może polegać między innymi na ostrzykiwaniu skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, które stymuluje wzrost włosów, pobudza komórki do regeneracji i odbudowy, a tym samym hamuje wypadanie oraz łysienie. Specjaliści z kliniki Lipoline oferują również inne zabiegi na włosy – na przykład mezoterapię iniekcyjną, polegającą na podawaniu pod skórę głowy koktajli odżywczych i regeneracyjnych substancji. Pamiętaj również, że kluczowe znaczenie dla kondycji fryzury ma badanie włosów, czyli tak zwana trichoskopia, która pozwala ocenić przyczyny ich wypadania. W celu dokonania dokładnej diagnozy stanu skóry głowy oraz cebulek, lekarz wykorzystuje specjalistyczną kamerą o 70-krotnym powiększeniu. Interesuje Cię dogłębna regeneracja włosów? Sprawdź zabiegi oferowane w klinice Lipoline i zaufaj doświadczonym specjalistom!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)