Podbródek

Modelowanie podbródka – perfekcyjny owal twarzy
Podwójny podbródek to problem wielu osób, nawet tych, które cieszą się szczupłą i zgrabną sylwetką. Powodem jego występowania mogą być między innymi czynniki genetyczne, tryb życia, a nawet przebyte choroby. Chcesz odzyskać jędrną skórę i cieszyć się perfekcyjnym owalem twarzy? Interesuje Cię korekta podbródka przeprowadzana przez doświadczonych fachowców? Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Lipoline pomoże Ci pozbyć się szpecącego problemu. Nasi specjaliści przeprowadzają zabiegi redukcji podbródka, dzięki którym twarz zyskuje młodszy, smuklejszy wygląd.

Plastyka podbródka w klinice Lipoline
Usuwanie podbródka to nieinwazyjny zabieg, który można przeprowadzić na wiele sposobów. Jedną z najskuteczniejszych metod jest lipoliza iniekcyjna, polegająca na wstrzyknięciu w podbródek substancji rozbijających komórki tłuszczowe, które następnie są wydalane z organizmu. Ten sposób redukcji podbródka cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko u pań, ale także u panów, którzy chcą zlikwidować nieestetyczny problem. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak żeby uzyskać spektakularne rezultaty, najlepiej wykonać serię 2-3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. To nie jedyny zabieg, który jest w stanie zaproponować klinika Lipoline. Likwidacja podbródka może być też przeprowadzona za pomocą Endermolift. Naturalny zabieg wykorzystuje specjalną głowicę zasysającą skórę i pozwala wyraźnie ją ujędrnić oraz pobudzić produkcję kolagenu i elastyny. Efekt? Widoczny lifting podbródka, nienaganny owal twarzy i zdecydowanie młodszy wygląd.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)