Epilacja laserowa

ALMA HARMONY PRO-SHR

Trwała redukcja niechcianego owłosienia. 

Epilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób na gładkie ciało. Moc lasera oddziałująca na mieszki włosowe uszkadza je, co prowadzi do trwałego usunięcia niechcianych włosów i zahamowania odrostu nowych.

Czas zabiegu
15-30 min
Czas rekonwalescencji
brak
Liczba zabiegów
4-6
Wykonuje
kosmetolog
Rodzaj znieczulenia
brak

Wskazania do zabiegu

Epilacja laserowa to zabieg dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia.

Zabieg epilacji szczególnie polecamy osobom, których problemem są podrażnienia, krostki i wrastające włoski, powstałe w wyniku działania tradycyjnych metod depilacji.

Przebieg zabiegu

Zabieg epilacji laserowej poprzedzony jest konsultacją, podczas której specjalista ustali kilka istotnych parametrów tj. grubość i gęstość włosów, fototyp skóry oraz zawartość melaniny w skórze i włosach. Precyzyjne określenie tych informacji pozwoli dostosować moc lasera optymalną do Twoich potrzeb. Następnie wykonana  zostanie próba laserowa.

Zabieg polega na ciągłym ruchu głowicy lasera nad obszarem, z którego chcemy się pozbyć owłosienia. Energia wytwarzana przez laser pochłaniana jest przez melaninę zawartą we włosie. Po uzyskaniu odpowiedniej temperatury dochodzi do uszkodzenia macierzy włosa, co sprawia, że włos wypada i już nigdy nie odrasta.

Zabieg jest w pełni bezpieczny. Precyzyjnie dobrana długość fali lasera uszkadza mieszki włosowe, bez ryzyka poparzeń okolicznej skóry. Dodatkowo, system chłodzenia kontaktowego eliminuje ból i dyskomfort podczas zabiegu.

Efekt

Gładka skóra bez zbędnego owłosienia. Już podczas pierwszego zabiegu pozbędziesz się około 30% włosów. To jak szybko uzyskasz satysfakcjonujący Cię efekt, zależy od tego, ile włosów jest w fazie wzrostu podczas zabiegu, bo tylko one podatne są na działanie lasera. Włosy będące w fazie przejściowej i spoczynku potrzebują zwykle około 3-9 tygodni, aby przejść w fazę wzrostu.

Technologia

Laser Alma Harmony PRO-SHR to nowoczesne urządzenie stworzone do trwałego usuwania owłosienia. Laser wykorzystuje falę w zakresie 650-950 nm.

Sekret niezwykłych możliwości Alma Harmony Pro-SHR tkwi w innowacyjnej metodzie In Motion. Jej działanie nie skupia się na chromoforze w postaci melaniny w skórze, a zamiast tego wykazuje zdolność kumulacji energii i ciepła bezpośrednio w mieszkach włosowych. Jest to możliwe za sprawą technologii In Motion, która polega na ciągłym ruchu głowicy nad obszarem poddanym zabiegowi. Przesuwanie głowicy po obszarze zabiegowym powoduje stopniowy wzrost temperatury w mieszkach włosowych oraz daje czas okolicznej skórze na oddanie skumulowanej energii. W ten sposób włos, po uzyskaniu odpowiedniej temperatury obumiera, a okoliczna tkanka pozostaje nienaruszona.

Metoda ta jest niezwykle skuteczna oraz bezpieczna w walce z nadmiernym owłosieniem. Ponadto laser wykorzystuje technologię chłodzenia kontaktowego, dzięki której pacjent nie odczuwa bólu i dyskomfortu podczas zabiegu.

Koszt zabiegu

Wąsik, broda, baki, palce, uszy, brwi 99zł
Policzki, zarost męski, pachy, bikini podstawowe, kark, linia biała 149 zł
Uda, łydki, bikini głębokie, pośladki, przedramiona, ramiona, plecy damskie 199 zł – 249 zł
Tors, plecy męskie 299 zł
Pakiet: 4 zabiegi + 1 GRATIS! ** Zapytaj o cenę**

** Cena zabiegu ustalana indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji ze specjalistą w zależności od obszaru i miejsca

Złap okazję

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ