redukcja nadpotliwości pach

MiraDry

Trwała eliminacja problemu nadpotliwości pach.

Nadmierna potliwość w okolicy pach jest krępującą dolegliwością. Nadpotliwość, dla zmagających się z nią osób, jest nie tylko przyczyną dyskomfortu, ale także utrudnia kontakty towarzyskie i zawodowe.

Jedyną skuteczną, niechirurgiczną metodą usuwania nadpotliwości pach jest system MiraDry. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na zawsze zapomnieć o nadmiernej potliwości pach.

Czas zabiegu
60 min
Czas rekomendacji
brak
Liczba zabiegów
1-2
Wykonuje
lekarz
Rodzaj znieczulenia
miejscowe

Wskazania do zabiegu

MiraDry to rozwiązanie dedykowane leczeniu nadmiernej potliwości pach.

Przebieg zabiegu

W pierwszej kolejności lekarz lokalizuje gruczoły potowe i na tej podstawie dostosowuje parametry zabiegu, indywidualnie dla każdej pachy. Aby zapewnić komfort zabiegu, skóra pod pachami zostaje miejscowo znieczulona.

Następnie lekarz przykłada głowicę MiraDry, która dostarcza odpowiednią dawkę energii mikrofalowej do gruczołów potowych. Te, pod wpływem temperatury, zostają uszkodzone, trwale niwelując wydzielanie potu.

 

Po zabiegu

Przez kilka dni po zabiegu możesz utrzymywać się niewielki obrzęk i ból z nim związany, jednak wszystkie dolegliwości stopniowo ustępują.

Efekt

Już po jednym zabiegu problem nadpotliwości zostaje zredukowany do 90%. Uszkodzone gruczoły potowe nie ulegają regeneracji, dlatego efekty są trwałe i problem już nigdy nie wraca.

U 80% pacjentów nie ma potrzeby powtarzania procedury. Jedynie w przypadku zaawansowanej nadpotliwości, konieczne może być powtórzenie zabiegu dla wzmocnienia pożądanego efektu.

Technologia

System miraDry® zaprojektowany przez firmę Miramar Labs® wykorzystuje innowacyjną technologię miraWave. Technologia ta wykorzystuje fale mikrofalowe, które w precyzyjny sposób wnikają na głębokość 2-5 mm, docierając tym samym bezpośrednio do gruczołów potowych. Pod wpływem temperatury, gruczoły potowe zostają trwale uszkodzone. Jednocześnie system chłodzenia kontaktowego chroni otaczającą tkankę przed poparzeniem.

System miraDry® jest jedyną procedurą, posiadającą amerykański certyfikat FDA, która zapewnia trwałą redukcję potu pod pachami w zupełnie nieinwazyjny sposób.

Koszt zabiegu

Pachy 4 900 zł

 

Złap okazję

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ