Asymetria piersi/pośladków

Każda kobieta marzy o pięknym biuście i kształtnych pośladkach. Nie zawsze jednak jest tak, jakbyśmy tego chciały. Oto zabiegi, dzięki którym wymodelujemy Twoje piersi i pośladki oraz skorygujemy ich niedoskonałości.

Asymetria piersi i pośladków – nieinwazyjne zabiegi
Nasze ciało nigdy nie będzie idealnie symetryczne. Dysproporcja między piersiami i asymetria pośladków jest zatem zupełnie normalna. W większości przypadków różnice te są niezauważalne dla innych osób. Zdarza się jednak, że jedna pierś jest większa od drugiej o kilka rozmiarów miseczki. Wówczas asymetria piersi staje się mankamentem urody. Masz nierówne piersi? Dysproporcja pośladków wpędza Cię w kompleksy? W klinice Lipoline uzyskasz fachową pomoc i pozbędziesz się problemu. Oferujemy zabiegi, dzięki którym Twoje piersi i pośladki będą symetryczne, wypełnione i uniesione.

Plastyka pośladków i piersi w Lipoline
Zastanawiasz się jak uzyskać symetryczny kształt piersi i odpowiednią wielkość pośladków? Szukasz alternatywy dla implantów? Z pomocą przychodzą wykwalifikowani specjaliści Lipoline, którzy rekomendują naturalne metody modelowania piersi i pośladków. Modelowanie piersi własnym tłuszczem tzw. Lipotransfer staje się coraz bardziej popularne. Pobierając tłuszcz z miejsca, gdzie występuje jego nadmiar możesz pozbyć się asymetrii pośladków i piersi. Lipotransfer nie tylko modeluje piersi i pośladki, ale także odmładza i regeneruje skórę. Dysproporcji piersi i pośladków możesz pozbyć się także za pomocą żelu Aquafilling bodyline. Aquafilling w naturalny sposób wypełnia ubytki piersi i pośladków. Substancja wypełniająca, która w 98% składa się z soli fizjologicznej, jest zupełnie niewidoczna i niewyczuwalna. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się nawet 5 lat.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)