Biodra/nogi

Modelowanie nóg w klinice Lipoline
Uda, biodra i łydki to partie ciała, które przysparzają paniom wielu zmartwień. Nagromadzony tłuszcz, cellulit, rozstępy – niedoskonałości, pojawiające się na nogach potrafią wpędzić w kompleksy. Z pomocą przychodzi Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Lipoline, która jest w stanie poradzić sobie z większością problemów estetycznych i zapewnić pacjentkom widoczne rezultaty. Klinika zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, a bogata oferta dostępnych zabiegów pozwala osiągnąć najlepsze efekty.

Kompleksowa pielęgnacja nóg – jakie zabiegi wykonać?
Lipoline oferuje zabiegi mające na celu między innymi modelowanie łydek czy nieinwazyjną liposukcję bioder. Znakomite rezultaty przynosi nowoczesny laser, który jest w stanie uporać się z nawet wyjątkowo oporną tkanką tłuszczową. Regularnie trenujesz, trzymasz zdrową dietę, ale nie możesz pozbyć się dodatkowych kilogramów z bioder czy ud? Liposukcja laserowa to bardzo skuteczny i jednocześnie bezpieczny zabieg, który doskonale modeluje uda oraz inne, newralgiczne partie ciała. Redukcję tkanki tłuszczowej wspomaga również lipoliza iniekcyjna polegająca na ostrzykiwaniu komórek substancjami rozbijającymi tłuszcz. Po wykonaniu zabiegu można zmniejszyć obwód nawet o 4-5 cm. A może interesuje Cię wyszczuplenie łydek? Zabiegi w klinice Lipoline łączą wiele metod, żeby jeszcze skuteczniej rozprawiać się z dodatkowymi kilogramami. Liposukcja łydek pozwoli Ci uzyskać spektakularne rezultaty i bez kompleksów odsłaniać nogi!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)