usuwanie blizn i rozstępów

Usuwanie blizn i rozstępów

ALMA HARMONY PRO iPIXEL/ LASER FRAKCYJNY eCO2

Działanie skoncentrowane bezpośrednio na bliznach i rozstępach. 

Usuwanie blizn i rozstępów przy pomocy lasera frakcyjnego to jedna z najskuteczniejszych metod redukcji blizn o różnym pochodzeniu m.in. blizn pooperacyjnych, blizn potrądzikowych oraz rozstępów.

Niezwykle wąska wiązka lasera działa precyzyjnie na zmienioną chorobowo skórę. Odpowiedzią organizmu jest wzmożona regeneracja skóry, a w rezultacie zanik blizn i rozstępów.

Czas zabiegu
30-40 min
Czas rekonwalescencji
brak
Liczba zabiegów
1-3
Wykonuje
kosmetolog
Rodzaj znieczulenia
brak

Wskazania do zabiegu

  • Blizny potrądzikowe
  • Blizny pooparzeniowe
  • Blizny pooperacyjne
  • Blizny zanikowe
  • Rozstępy

Przebieg zabiegu

W pierwszej kolejności specjalista dobierze, odpowiednie do osiągnięcia efektu, parametry i moc lasera. Następnie obszar poddany zabiegowi zostanie dokładnie oczyszczony oraz pokryty cienką warstwą żelu.

Po przyłożeniu głowicy do skóry oddawane są strzały. Światło lasera wnika w głąb skóry tworząc w obrębie blizny kolumny mikroskopijnych uszkodzeń, które otoczone są zdrową, nienaruszoną tkanką. Równocześnie uruchamiane zostają procesy regeneracyjne i naprawcze, w wyniku których uszkodzona tkanka zostaje zastąpiona nową.

Efekt

Blizny przerostowe ulegają spłaszczeniu, a zagłębienia w miejscu blizn zanikowych wypełniają się. Finalnie blizna znika, a powierzchnia i koloryt skóry wyrównują się.

Każdy zabieg poprawia wygląd blizny, choć niekiedy pierwsze wyraźne efekty widać dopiero po kilku zabiegach. W zależności od głębokości blizny, zabieg należy powtarzać co 4 tygodnie, aż do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Technologia

Alma Harmony Pro iPixel

W klinice Lipoline wykorzystujemy multiaplikacyjną platformę laserową najnowszej generacji – ALMA HARMONY PRO. Urządzenie obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych. Umożliwia także ich łączenie podczas jednej procedury zabiegowej, co znacznie zwiększa skuteczność zabiegów.

Do zabiegu usuwania przebarwień wykorzystujemy głowicę Alma Harmony Pro iPixel.

Laser frakcyjny o długości fali 2940 nm z opatentowaną technologią Pixel Pro, która stymuluje nowe komórki do zastąpienia starych, bez zagrożenia dla zdrowej tkanki. Wiązka lasera wnika w głąb skóry na 15-20% jej obszaru. Działając selektywnie na wybrane partie nie narusza zdrowych tkanek.

Technologia Pixel pozwala dobrać odpowiedni wzór sekwencji dla potrzeb konkretnego pacjenta. Światło lasera tworzy termiczne mikrouszkodzenia, które stymulują odbudowę komórkową, co prowadzi do powstawania nowej, zdrowej struktury tkanek. W efekcie następuje intensywna produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Alma Harmony Pro iPixel pozwala skuteczniej niż zabiegi alternatywne osiągnąć pożądane efekty w zakresie leczenia blizn i rozstępów oraz resurfacingu skóry.

 

Laser frakcyjny eCO2 SmartXide2

Laser frakcyjny eCO2 SmartXide2 firmy DEKA to pierwszy system skanowania integrujący laser frakcyjny CO2 o długości fali 10600 nm ze źródłem energii fali radiowej o wysokiej częstotliwości.

Unikalna technologia łącząca frakcyjne działanie lasera CO2 z jednoczesną emisją fali radiowej, pozwala na dotarcie do głębokich warstw skóry z minimalnym uszkodzeniem naskórka. Działanie fali radiowej zwiększa dodatkowo efekt termiczny, stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i potęguje efekt liftingu skóry.

SmartXide2 prowadzi do kompleksowej przebudowy skóry. Jest niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów oraz daje znakomite efekty w zakresie rewitalizacji skóry.

Koszt zabiegu

LASER FRAKCYJNY eCO2
Blizny i rozstępy od 200 zł*
 Pakiet: 3 zabiegi + 1 GRATIS! **  Zapytaj o cenę**

 

ALMA HARMONY PRO iPIXEL
Blizny i rozstępy od 150 zł*
Pakiet: 3 zabiegi +1 GRATIS!** Zapytaj o cenę**

 

*Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.
** Cena zabiegu ustalana indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji ze specjalistą w zależności od obszaru i miejsca

Złap okazję

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ