Cellulit

Cellulit to powszechny problem estetyczny współczesnych kobiet. Problem ten dotyczy ok. 85% kobiet po okresie dojrzewania. Oto zabiegi, dzięki którym skutecznie pozbędziesz się cellulitu.

Jak zlikwidować cellulit?
Cellulit to powszechna przypadłość kobiet w każdym wieku. Skórka pomarańczowa pojawia się najczęściej na udach, biodrach, pośladkach, brzuchu oraz ramionach. Zastanawiasz się jak pozbyć się cellulitu? Chcesz zlikwidować skórkę pomarańczową i cieszyć się jędrnym ciałem? Interesuje Cię redukcja cellulitu przeprowadzona przez doświadczonych specjalistów? Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej pomoże Ci pozbyć się uciążliwego problemu. Nasi specjaliści przeprowadzą zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się cellulitu i zyskasz gładkie ciało.

Zabiegi na cellulit w klinice Lipoline
Redukcja cellulitu nie jest łatwym zadaniem, jednak zabiegi wykonywane w klinice Lipoline sprawią, że bez kompleksów odsłonisz nogi. Endermologia to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Endermologia w sposób naturalny zwalcza skórkę pomarańczową, wygładza ciało i modeluje sylwetkę. Metoda ta przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, usuwa toksyny oraz ogranicza zatrzymywanie wody w organizmie. Inną, skuteczną metodą redukcji cellulitu, stosowaną w Lipoline jest lipoliza iniekcyjna. Efektem lipolizy iniekcyjnej jest likwidacja tkanki tłuszczowej oraz redukcja cellulitu. Pierwsze rezultaty widoczne są już po jednym zabiegu, jednak spektakularny i trwały efekt uzyskujemy dopiero po serii 2-3 zabiegów. Likwidacja cellulitu i poprawa struktury skóry możliwa jest także dzięki mezoterapii igłowej. Mezoterapia igłowa polega na ostrzykiwaniu skóry preparatami przyspieszającymi rozpad komórek tłuszczowych.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)