Nadmiar tkanki tłuszczowej

Bywa, że mimo diet, ćwiczeń i zdrowego stylu życia nie jesteśmy w stanie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Oto zabiegi, dzięki którym zredukujesz tkankę tłuszczową, wymodelujesz sylwetkę i ujędrnisz swoje ciało.

Zabiegi usuwające nadmiar tkanki tłuszczowej w Lipoline
Chcesz usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z ud i pośladków? Masz dosyć fałdek na swoim brzuchu? A może Twoim problemem jest podwójny podbródek lub ginekomastia? Z pomocą przychodzą eksperci Lipoline, specjalizujący się w zabiegach modelowania sylwetki. Profesjonalizm, doświadczenie oraz szeroka oferta dostępnych zabiegów sprawią, że nie tylko poradzisz sobie z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale zyskasz również wymarzoną sylwetkę.

Jak usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej?
Specjaliści Kliniki Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Lipoline doradzą Ci najlepszą metodę redukcji tkanki tłuszczowej i pomogą uzyskać wymarzone rezultaty. Liposukcja laserowa to jedna z propozycji, dzięki której pozbędziesz się tłuszczu i wymodelujesz swoje ciało. Liposukcja laserem Palomar SlimLipo 3D polega na równomiernym usunięciu tkanki tłuszczowej z dowolnej partii ciała oraz wzmocnieniu i napięciu skóry. Dzięki liposukcji laserowej błyskawicznie pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu z najbardziej opornych na dietę i ćwiczenia części ciała, bez efektu obwisłej skóry. A może interesuje Cię bardziej naturalne rozwiązanie? Endermologia – Lipomassage jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Lipomassage łączy elementy masażu z siłą podciśnienia. Endermologia to całkowicie naturalna i nieinwazyjna metoda usuwania tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu. Klinika Lipoline oferuje również inne zabiegi na nadmiar tkanki tłuszczowej, którym warto się poddać.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)