O nas

Lipoline to nowoczesna klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Specjalizujemy się w liposukcji laserowej i estetyce ciała. Łączymy wiedzę medyczną z wrażliwością na piękno. Nasz zespół to doświadczeni lekarze oraz wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Wspólnie przeprowadziliśmy już blisko 1000 zabiegów liposukcji i lipotransferu.

Wizyta w Lipoline to przede wszystkim najwyższa jakość zabiegów, bezpieczeństwo i dyskrecja. Wszystkie zabiegi wykonywane są w Szpitalu Lipoline, w warunkach sali operacyjnej. Dysponujemy nowoczesnym blokiem operacyjnym z salą wybudzeń oraz wysokiej klasy sprzętem zabiegowym i anestezjologicznym. Pacjenci otrzymują do dyspozycji klimatyzowane jedno- i dwuosobowe pokoje z łazienką. Tam pod czujnym okiem personelu medycznego, w komfortowych i kameralnych warunkach, oczekują na zabieg i odzyskują siły po nim.

Jeśli chcesz zachować piękny wygląd, zniwelować oznaki upływającego czasu i spełnić marzenie o idealnej sylwetce – Zapraszamy!

Zespół Lipoline tworzą lekarze i specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii plastycznej, których wiedza i doświadczenie gwarantują bezpieczeństwo i najwyższą jakość zabiegów.

 

LEK.
TOMASZ WACŁAWCZYK
Lekarz medycyny estetycznej
ZOBACZ