Twarz

Zabiegi medycyny estetycznej na twarz – powitaj piękną skórę
Po 25. roku życia organizm produkuje mniej kolagenu i elastyny, a skóra zaczyna wiotczeć i tracić naturalną jędrność. Chcesz przywrócić jej dawny blask i promienny wygląd? Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Lipoline oferuje efektywne zabiegi na twarz, które pozwolą zapomnieć o zmarszczkach, przebarwieniach oraz innych niedoskonałościach. Specjaliści przeprowadzają kompleksową diagnozę stanu cery i dostosowują zabiegi estetyczne na twarz do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Modelowanie twarzy – jakie zabiegi są najskuteczniejsze?
Współczesna chirurgia plastyczna, dzięki osiągnięciom z dziedziny medycyny estetycznej oferuje wiele zabiegów upiększających buzię, które pomagają zwalczyć zmarszczki i uporać się z problemem utraty jędrności. Do najbardziej popularnych można zaliczyć modelowanie kwasem hialuronowym, który wypełnia skórę, redukuje bruzdy i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia. Skuteczny i mało inwazyjny lifting buzi można wykonać za pomocą lasera Clear Lift, który stymuluje regenerację głębokich warstw skóry i wyraźnie podnosi owal. Wygładzanie twarzy można też przeprowadzić przy pomocy lasera frakcyjnego, który redukuje zmarszczki i poprawia napięcie skóry. A może interesują Cię zabiegi kosmetyczne na twarz? Klinika Lipoline oferuje kompleksowe oczyszczanie twarzy, które jest polecane szczególnie osobom borykającym się z trądzikiem czy łojotokiem. Z kolei osoby, chcące dogłębnie nawilżyć i ukoić skórę, mogą skorzystać z innej metody – zabiegu odżywczego na twarz.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)