Pośladki

Modelowanie pośladków – najskuteczniejsze metody
Zgrabna pupa to marzenie wielu kobiet, które w tym celu intensywnie trenują i przestrzegają diety. Pomimo aktywności fizycznej Twoje pośladki nadal nie wyglądają perfekcyjnie? Borykasz się z problemem cellulitu lub rozstępów? W klinice Lipoline pracują doświadczeni specjaliści, którzy pomogą Ci uzyskać wymarzone rezultaty. Fachowcy z długoletnim doświadczeniem zawodowym przeprowadzają powiększanie pośladków własnym tłuszczem, a także wiele innych zabiegów medycyny estetycznej.

Plastyka pośladków i ujędrnianie pupy w klinice Lipoline
Zastanawiasz się jak powiększyć pośladki? Obecnie rekomendowane zabiegi wykorzystują naturalne metody i polegają między innymi na wypełnianiu ubytków tkankowych komórkami tłuszczowymi pobranymi z innej partii ciała. Powiększanie pośladków własnym tłuszczem staje się coraz bardziej popularne, ponieważ przynosi także inne korzyści – wspaniale modeluje sylwetkę, a także odmładza i regeneruje skórę. Powiększanie pośladków może być też przeprowadzone z wykorzystaniem żelu Aquafiling bodyline, który składa się w 98% z soli fizjologicznej. Jeśli zastanawiasz się, jak powiększyć pupę w sposób mało inwazyjny, to żel zamiast implantów będzie rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Substancja wypełniająca jest całkowicie niewidoczna i niewyczuwalna, a efekty bardzo naturalne. A może interesuje Cię ujędrnianie pośladków, które z wiekiem straciły sprężystość? W klinice Lipoline znajdziesz bogatą ofertę zabiegów przywracających dawny wygląd Twojej skórze.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)