Usta

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym w klinice Lipoline
Pełne i symetryczne wargi nie muszą być jedynie mglistym marzeniem – obecnie medycyna estetyczna oferuje wiele skutecznych zabiegów, dzięki którym modelowanie ust jest na wyciągnięcie ręki. Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Lipoline zapewnia nowoczesne metody powiększania ust, dzięki którym nie tylko uzyskasz wymarzony kształt, ale także zniwelujesz asymetrię. Doświadczeni specjaliści pracujący w klinice służą fachową poradą i dobierają stosowane metody do indywidualnych potrzeb klienta.

Jak powiększyć usta – najpopularniejsze metody
Najczęściej stosowaną metodą jest wypełnianie ust kwasem hialuronowym, który nie tylko je powiększa i poprawia widoczność konturu, ale także w skuteczny sposób nawilża. Modelowanie ust pozwala również zniwelować drobne zmarszczki i bruzdy pojawiające się z wiekiem. Naturalnie występujący w ludzkim organizmie kwas hialuronowy uwydatnia czerwień wargową i podnosi kąciki ust, dzięki czemu cała twarz zyskuje bardziej promienny i młody wygląd. Powiększanie ust może być przeprowadzone w każdym wieku, a specjaliści zalecają unikanie stosowania aspiryny oraz korzystania z solarium na 3 dni przed zabiegiem. Korekta ust poprawia samopoczucie, likwiduje wiele kompleksów i nadaje wargom zmysłowy wygląd. A może chcesz zdecydować się jedynie na powiększenie górnej wargi i zniwelowanie wyraźnej asymetrii? Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Lipoline pomoże Ci uzyskać wymarzone rezultaty, a specjaliści doradzą najlepszą metodę plastyki ust.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)