Małe piersi

Pełne i jędrne piersi to marzenie każdej kobiety. Oto zabiegi, dzięki którym powiększymy Twoje piersi i poprawimy ich wygląd.

Małe piersi do poprawki
Mogą być duże, małe, sterczące, opadające… Piersi są atrybutem kobiecości, stanowią obiekt pożądania i przyciągają uwagę mężczyzn. Małe piersi to jednak jeden z najczęstszych kompleksów kobiet. Masz małe piersi? Marzysz o pełnym i jędrnym biuście? Interesuje Cię operacja powiększania piersi? Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Lipoline oferuje zabiegi powiększania i modelowania biustu, dzięki którym uzyskasz efekt, o jakim marzyłaś. Doświadczeni specjaliści, pracujący w naszej klinice, dobiorą metodę modelowania piersi dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Powiększanie piersi – bezpieczne metody w Lipoline
Klinika Lipoline to lider w zakresie nieinwazyjnych metod modelowania ciała i powiększania piersi. Znakomite rezultaty przynosi Lipotransfer, czyli autologiczny przeszczep tkanki tłuszczowej. Masz nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, czy udach? Możesz się go pozbyć i jednocześnie powiększyć sobie piersi. Lipotransfer to naturalna metoda powiększania biustu, za pomocą własnego tłuszczu. Przeszczep tłuszczu daje wspaniałe rezultaty – piersi stają się pełniejsze, a okoliczna skóra zregenerowana. Operacja biustu nie musi być inwazyjna. Chcesz poprawić kształt i unieść swoje piersi? Efekt powiększania piersi może być naturalny! Aquafilling bodyline to doskonała alternatywa dla tradycyjnych implantów. Specjalista Lipoline za pomocą żelu powiększy i wymodeluje kształt Twoich piersi. Efekt Aquafilling jest natychmiastowy i utrzymuje się nawet 5 lat. Zaufaj specjalistom Lipoline!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)