lifting twarzy

Osocze bogatopłytkowe

Wampirzy lifting – naturalna biostymulacja komórek skóry w walce z oznakami starzenia i wypadaniem włosów. 

Osocze bogatopłytkowe zaaplikowane bezpośrednio w odpowiednie warstwy skóry, uruchamia proces regeneracji i rekonstrukcji tkanek skóry, aktywuje komórki macierzyste oraz stymuluje fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu.

Naturalnym źródłem osocza bogatopłytkowego jest krew pacjenta. To właśnie z niej pozyskany zostanie koncentrat płytek krwi, zawierający liczne czynniki wzrostu, odpowiadające za procesy regeneracyjne i naprawcze organizmu.

Czas zabiegu
ok. 60 min
Czas rekomendacji
brak
Liczba zabiegów
3-4
Wykonuje
lekarz
Rodzaj znieczulenia
brak

Wskazania do zabiegu

  • Zmarszczki i bruzdy
  • Blizny potrądzikowe
  • Sucha, wiotka skóra
  • Szara, zmęczona, pozbawiona blasku skóra
  • Zmniejszona gęstość skóry
  • Słabe, wypadające włosy
  • Łysienie
  • Podrażnienia i rany po zabiegach

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym polecana jest szczególnie osobom ze skłonnościami do alergii. Źródłem osocza bogatopłytkowego jest krew pacjenta, nie ma zatem ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii, czy reakcji immunologicznej na aplikowany koncentrat bogatopłytkowy.

Przebieg zabiegu

Lekarz za pomocą specjalnych probówek pobiera niewielką ilość krwi pacjenta. Pozyskana krew zostaje poddana odwirowaniu, w wyniku którego uzyskujemy osocze bogate w płytki krwi i czynniki wzrostu. Następnie uzyskany koncentrat bogatopłytkowy, za pomocą strzykawki lub cieniutkiej kaniuli, zostaje podany w miejsca poddane zabiegowi.

Efekt

Osocze bogatopłytkowe stymuluje komórki skóry do intensywnej odnowy i regenracji. Skóra staje się gładsza i bardziej elastyczna, zmarszczki zostają spłycone, przebarwienia zredukowane, a twarz nabiera blasku.

Osocze bogatopłytkowe podane natomiast w skórę głowy sprawia, że włosy stają się grubsze, mocniejsze i mniej łamliwe. Stopniowo zmniejsza się także ich wypadanie, a nowe odrastają szybciej.

Koszt zabiegu

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym od 600 zł*

*Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.

Złap okazję

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ