Nadpotliwość

Nadpotliwość to dokuczliwy i krępujący problem. Oto zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się skutecznie nadmiernej potliwości i odzyskasz pewność siebie.

Nadpotliwość – trwała redukcja potliwości pach w Lipoline
Poci się każdy. To naturalne. Zwykle wystarczy dobry antyperspirant i problem potu masz z głowy. Są jednak osoby, które pocą się mocniej. Twoim problemem jest nadpotliwość? Przyczyną Twoich kompleksów są mokre plamy pod pachami i brzydki zapach potu? Chcesz odzyskać pewność siebie i czuć się komfortowo w każdej sytuacji? Kiedy tradycyjne metody walki z potem zawodzą, trzeba działać zdecydowanie! Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Lipoline pomoże Ci pozbyć się krępującego problemu nadpotliwości i nieprzyjemnego zapachu potu. Zabiegi na nadpotliwość
Specjaliści Lipoline polecają zabieg miraDry, który nie tylko zlikwiduje nadpotliwość pach, ale także towarzyszący jej przykry zapach potu. MiraDray to bezpieczna, niechirurgiczna metoda trwałej likwidacji nadpotliwości pach, której skuteczność została potwierdzona badaniami. MiraDry opiera się na działaniu bezpiecznej dla organizmu energii mikrofalowej. Pod wpływem temperatury, gruczoły potowe zostają uszkodzone, co skutkuje trwałym zahamowaniem wydzielania potu w tej okolicy. Specjaliści Lipoline podkreślają, że rezultat zabiegu miraDry jest natychmiastowy, a gruczoły potowe nie ulegają regeneracji. W większości przypadków wystarczy jeden zabieg, aby problem nadpotliwości już się nie pojawił. Klinika Lipoline oferuje również inne zabiegi blokujące pot, które szczególnie warto wykonać przed sezonem letnim. Skuteczne zabiegi oraz doświadczeni specjaliści Lipoline to gwarancja najlepszych rezultatów!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)