Dekolt/szyja

Jak odmłodzić szyję?
Dekolt i szyja to wyjątkowo wrażliwe partie ciała, na których szybko pojawiają się zmarszczki oraz inne niedoskonałości. Masz problemy z suchą skórą na szyi i chcesz ją wyraźnie ujędrnić? Z pomocą przychodzą specjaliści wykonujący zabiegi w klinice Lipoline. Duże doświadczenie, doskonała opieka medyczna oraz szeroka oferta dostępnych zabiegów sprawią, że nie tylko poradzisz sobie z problemem zmarszczek czy wiotkiej skóry, ale też poczujesz się pięknie.

Zabiegi na dekolt w klinice Lipoline
Klinika Lipoline oferuje szereg zabiegów medycyny estetycznej, które skutecznie zwalczają zmarszczki na dekolcie oraz szyi. Pacjentom, którzy chcą pozbyć się zmarszczek na szyi, rekomenduje się między innymi wysoce efektywny i jednocześnie nieinwazyjny lifting Clear Lift. Metoda ta polega na wykonywaniu kontrolowanych mikrouszkodzeń, które przyspieszają regenerację głębokich warstw skóry. Podobne rezultaty zapewnia inny zabieg liftingujący – Endermolift, który jest przeznaczony dla szczególnie wrażliwych okolic. Dzięki masażowi pobudza się produkcję elastyny odpowiedzialnej za młody wygląd skóry, a w efekcie szyja i dekolt są promienne i rozświetlone. Odmładzanie szyi wspomaga także kwas hialuronowy, który wyraźnie ujędrnia, pomaga pozbyć się problemu wiotkości i zapewnia natychmiastowe rezultaty. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego zostają też pobudzone naturalne procesy regeneracyjne, dzięki czemu ujędrnianie szyi przebiega bardziej efektywnie.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)