usuwanie przebarwień

Usuwanie przebarwień

ALMA HARMONY PRO DYE-VL

Laseroterapia – skuteczna metoda walki z przebarwieniami. 

Laseroterapia jest obecnie najskuteczniejszą metodą walki z przebarwieniami. Polecana jest szczególnie w przypadku głębokich i trudnych do usunięcia, innymi metodami, przebarwień.

Przebarwienia, czyli zaburzenia barwnikowe, powstają na skutek nadmiernej produkcji melaniny i jej nierównomiernego rozkładu w naskórku lub skórze właściwej. Najczęściej pojawiają się w wyniku ekspozycji skóry na promieniowanie UV oraz w przebiegu zamian hormonalnych.

Czas zabiegu
10-30 min
Czas rekonwalescencji
brak
Liczba zabiegów
1-3
Wykonuje
kosmetolog
Rodzaj znieczulenia
brak

Wskazania do zabiegu

  • Przebarwienia posłoneczne
  • Plamy starcze
  • Przebarwienia pozapalne
  • Piegi
  • Melasma (ostuda)
  • Plamy café au lait

Przebieg zabiegu

W pierwszej kolejności specjalista dobierze odpowiednie parametry i moc lasera. Następnie obszar poddany zabiegowi zostanie dokładnie oczyszczony oraz pokryty cienką warstwą żelu.

Po przyłożeniu głowicy do skóry oddawane są strzały, pod wpływem których światło lasera przenika w głąb skóry. Wiązka lasera absorbowana jest przez chromofor w postaci melaniny zawartej w zmianie barwnikowej. Pod wpływem temperatury komórki barwnikowe ulegają uszkodzeniu. Następnie w wyniku fizjologicznych procesów organizm pozbywa się ich.

Głowica lasera wyposażona jest w system chłodzenia kontaktowego, który chroni naskórek i niweluje dyskomfort podczas zabiegu. Zabieg jest zatem praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

 

Po zabiegu

Przez co najmniej miesiąc po zabiegu należy bezwzględnie unikać opalania oraz stosować kremy z filtrem SPF +50.

Efekt

Bezpośrednio po zabiegu przebarwienia ciemnieją, a po około 2 tygodniach całkowicie zanikają.

W zależności od wielkości i głębokości zmiany, niekiedy konieczne jest powtórzenie zabiegu.

Technologia

W klinice Lipoline wykorzystujemy multiaplikacyjną platformę laserową najnowszej generacji – ALMA HARMONY PRO. Urządzenie obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych. Umożliwia także ich łączenie podczas jednej procedury zabiegowej, co znacznie zwiększa skuteczność zabiegów.

Do zabiegu usuwania przebarwień wykorzystujemy głowicę:

Alma Harmony Pro Dye-VL

Alma Harmony Pro Dye-VL emituje fale pulsacyjne o długości 500-600 nm. Narzędzie to wykorzystuje siłę trzech filtrów, przez co strumień światła skoncentrowany zostaje tylko w jednym zakresie. Energia lasera przekazywana selektywnie, ukierunkowana jest na chromofor w postaci melaniny, co czyni zabieg skutecznym i bezpiecznym. Selektywne działanie, wysoka energia impulsu oraz krótki czas ekspozycji gwarantuje wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Urządzenie wyposażone jest także w system chłodzenia kontaktowego, które zapewnia komfort podczas zabiegu.

Laser Alma harmony Dye-VL doskonale radzi sobie z przebarwieniami oraz skutkami fotostarzenia skóry.

Koszt zabiegu

Twarz od 400 zł*
Szyja od 300 zł*
Dekolt od 400 zł*
Twarz + szyja + dekolt 1 000 zł
Grzbiety dłoni 350 zł*

*Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.

Złap okazję

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ