Brzuch/talia

Zabiegi wyszczuplające brzuch – zaufaj profesjonalistom
Marzysz o płaskim i jędrnym brzuchu, który będzie zachwycał na plaży lub basenie? Chcesz przygotować się do sezonu bikini, a może zastanawiasz się, jak ujędrnić brzuch po ciąży? Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Lipoline pomoże Ci uzyskać spektakularne rezultaty. Nasi doświadczeni specjaliści wykonują zabiegi modelujące brzuch, które pozwalają pozbyć się zbędnego tłuszczyku czy nieestetycznych boczków.

Jakie zabiegi na brzuch przynoszą najlepsze efekty?
Wyszczuplanie brzucha wspomoże między innymi zabieg lipolizy iniekcyjnej, który polega na ostrzykiwaniu skóry preparatami rozbijającymi komórki tłuszczowe. Dzięki tej nieinwazyjnej metodzie walki z dodatkowymi kilogramami pozbędziesz się 4-5 cm w obwodzie i zyskasz smuklejszą figurę. Redukcja tłuszczu z brzucha nie jest łatwym zadaniem, jednak zabiegi wykonywane w klinice Lipoline przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Spektakularne rezultaty przyniesie także liposukcja brzucha wykonywana za pomocą lasera – jest zalecana np. na brzuch po ciąży oraz w przypadku wyjątkowo opornego tłuszczu, którego pacjent nie jest w stanie zwalczyć przy pomocy diety czy treningów. Laser doskonale radzi sobie z otyłością brzuszną, a pierwsze rezultaty są widoczne już po zabiegu. Do skutecznych zabiegów ujędrniających brzuch należy również endermologia będąca naturalną metodą walki ze skórką pomarańczową. Metoda ta usuwa z organizmu toksyny, a także ogranicza zatrzymywanie się wody w organizmie.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)