Fotoodmładzanie

ALMA HARMONY PRO iPIXEL/ LASER FRAKCYJNY eCO2

Zdecydowane działanie w walce z niedoskonałościami i oznakami starzenia się skóry.

Fotoodmładzanie laserem frakcyjnym pozwala na dogłębną odbudowę skóry i redukcję oznak starzenia, niemożliwą do osiągnięcia przy pomocy tradycyjnych zabiegów kosmetycznych.

Laser frakcyjny dogłębnie odbudowuje i regeneruje skórę. W efekcie poprawia się napięcie skóry i kontur twarzy, zmarszczki zostają wygładzone, a niedoskonałości zredukowane.

Czas zabiegu
30-60 min
Czas rekonwalescencji
brak
Liczba zabiegów
3-5
Wykonuje
kosmetolog
Rodzaj znieczulenia
brak

Wskazania do zabiegu

  • Zmarszczki i bruzdy
  • Starzenie się skóry
  • Utrata owalu twarzy
  • Wiotkość skóry
  • Szara cera
  • Niedoskonałości skóry
  • Blizny
  • Rozstępy
  • Przebarwienia

Efekt

Twarz zyskuje młody, zdrowy wygląd. Skóra zostaje zregenerowana, poprawia się kontur twarzy i koloryt cery, znikają niedoskonałości skóry, płytkie zmarszczki zostają wygładzone, a głębsze wyraźnie spłycone.

Technologia

Alma Harmony Pro iPixel

W klinice Lipoline wykorzystujemy multiaplikacyjną platformę laserową najnowszej generacji – ALMA HARMONY PRO. Urządzenie obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych. Umożliwia także ich łączenie podczas jednej procedury zabiegowej, co znacznie zwiększa skuteczność zabiegów.

Do zabiegu usuwania przebarwień wykorzystujemy głowicę Alma Harmony Pro iPixel.

Laser frakcyjny o długości fali 2940 nm z opatentowaną technologią Pixel Pro, która stymuluje nowe komórki do zastąpienia starych, bez zagrożenia dla zdrowej tkanki. Wiązka lasera wnika w głąb skóry na 15-20% jej obszaru. Działając selektywnie na wybrane partie nie narusza zdrowych tkanek.

Technologia Pixel pozwala dobrać odpowiedni wzór sekwencji dla potrzeb konkretnego pacjenta. Światło lasera tworzy termiczne mikrouszkodzenia, które stymulują odbudowę komórkową, co prowadzi do powstawania nowej, zdrowej struktury tkanek. W efekcie następuje intensywna produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Alma Harmony Pro iPixel pozwala skuteczniej niż zabiegi alternatywne osiągnąć pożądane efekty w zakresie resurfacingu skóry, redukcji oznak starzenia oraz leczenia blizn i rozstępów.

Laser frakcyjny eCO2 SmartXide2

Laser frakcyjny eCO2 SmartXide2 firmy DEKA to pierwszy system skanowania integrujący laser frakcyjny CO2 o długości fali 10600 nm ze źródłem energii fali radiowej o wysokiej częstotliwości.

Unikalna technologia łącząca frakcyjne działanie lasera CO2 z jednoczesną emisją fali radiowej, pozwala na dotarcie do głębokich warstw skóry z minimalnym uszkodzeniem naskórka. Działanie fali radiowej zwiększa dodatkowo efekt termiczny, stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i potęguje efekt liftingu skóry.

SmartXide2 prowadzi do kompleksowej przebudowy w głębokich warstwach skóry. Daje znakomite efekty w zakresie odmładzania skóry i redukcji niedoskonałości. Jest też niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów.

Koszt zabiegu

LASER FRAKCYJNY eCO2
Twarz 2 000 zł
Policzki (oba) 1 000  zł
Czoło 500 zł
Broda 400 zł
Nos 250 zł
Brzuch od 1 000 zł*
Dekolt 1 200 zł
Pakiet: 3 zabiegi +1 GRATIS!**  Zapytaj o cenę**

 

ALMA HARMONY PRO iPIXEL
Twarz 800 zł
Dekolt 500 zł
Twarz+szyja+dekolt 1 200 zł
Grzbiety dłoni od 350 zł*
Brzuch od 700 zł*
Pakiet: 3 zabiegów +1 GRATIS!** Zapytaj o cenę**

 

*Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.
** Cena zabiegu ustalana indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji ze specjalistą w zależności od obszaru i miejsca

Złap okazję

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ