Dłonie

Suche i zniszczone dłonie – zabiegi w klinice Lipoline
Zadbane dłonie to najlepsza wizytówka każdej kobiety. Czy chcesz w wyraźny sposób poprawić ich wygląd i zachwycać wszystkich nawilżoną, jędrną i gładką skórą? Interesują Cię najlepsze zabiegi na zniszczone dłonie? Klinika Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej Lipoline zapewnia bogatą ofertę metod przywracających zdrowy i estetyczny wygląd Twoim dłoniom. Doświadczeni specjaliści w pierwszej kolejności diagnozują problem, a następnie wdrażają skuteczne zabiegi na dłonie, które mają na celu przywrócenie skórze blasku.

Jakie zabiegi pielęgnacyjne dłoni są najbardziej efektywne?
Współczesna medycyna estetyczna zna wiele zabiegów, które nawilżają skórę, zapobiegają szybkiej utracie wody z naskórka, a także usuwają pojawiające się z wiekiem przebarwienia. Klinika Lipoline oferuje zabiegi kosmetyczne na dłonie, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dokuczają Ci nieestetyczne brodawki, masz pieprzyki, a może inne niedoskonałości na skórze? W ich usunięciu pomoże laser frakcyjny CO2, który błyskawicznie rozprawi się ze znamionami. A może interesuje Cię zabieg spa na dłonie o działaniu anti-aging? W klinice Lipoline pracują najlepsi specjaliści, którzy przeprowadzą fotoodmładzanie wspomagające odbudowę skóry. Świetnie rezultaty przynosi również zabieg z kwasami na dłonie – dzięki niemu naskórek staje się delikatny, miękki, zregenerowany, znikają nieestetyczne przebarwienia i plamy posłoneczne. Klinika Lipoline oferuje również inne zabiegi na zniszczone dłonie – warto przeprowadzić serię zabiegów po zimie oraz sezonie letnim.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)