Mezolifting

Silna rewitalizacja i poprawa kondycji skóry bez efektu wypełnienia i zmiany rysów twarzy.

Spektakularna regeneracja skóry i młodszy wygląd aż do 9 miesięcy. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu preparatowi na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego – Juvéderm® VOLITE. Już po jednym zabiegu skóra jest nawilżona i elastyczna, a drobne zmarszczki wygładzone.

Juvéderm® VOLITE łączy nisko i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, tworząc ścisłe usieciowany żel o intensywnym działaniu nawilżającym i wygładzającym skórę. Efekt mezoliftingu jest zatem nieporównywalny do tego, jaki udaje się osiągnąć dzięki zwykłej mezoterapii.

Czas zabiegu
30-60 min
Czas rekonwalescencji
brak
Liczba zabiegów
1
Wykonuje
lekarz
Rodzaj znieczulenia
miejscowe

Wskazania do zabiegu

  • Przesuszona skóra twarzy, szyi i dekoltu
  • Szara i pozbawiona blasku cera
  • Drobne zmarszczki
  • Wiotka skóra

Przebieg zabiegu

Skóra pacjentki zostaje dokładnie oczyszczona. Następnie lekarz precyzyjnie ostrzykuje preparatem Juvéderm® VOLITE obszar poddany zabiegowi.

Zabieg jest w pełni bezpieczny i niemal bezbolesny. Juvéderm® VOLITE zawiera lidokainę (środek znieczulający). U bardzo wrażliwych pacjentów obszar poddany zabiegowi może zostać dodatkowo znieczulony kremem znieczulającym.

 

Po zabiegu…

Tuż po zabiegu mogą pojawić się niewielkie siniaki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia preparatu, które powinny zniknąć po około 7 dniach.

Efekt

Skoncentrowane działanie Juvéderm® VOLITE sprawia, że skóra jest promienna, wygładzona, intensywnie nawilżona, bardziej napięta i elastyczna. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się do 9 miesięcy. Już po jednym zabiegu skóra odzyskuje blask oraz młody i zdrowy wygląd.

Juvéderm® VOLITE

Juvéderm® VOLITE to innowacyjny preparat na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego, opracowany przez firmę Allergan. Jest to najnowsza generacja kwasu hialuronowego, oparta na zaawansowanej technologii VycrossTM. Unikalność technologii VycrossTM polega na połączeniu kwasu hialuronowego o niskiej oraz wysokiej masie cząsteczkowej. Połączenie to zwiększa stopień usieciowania kwasu hialuronowego, dzięki czemu preparat ma postać żelu o gładkiej konsystencji, który całkowicie integruje się z tkanką, dając efekt liftingu i rewitalizacji skóry.

Juvéderm® VOLITE podaje się w formie iniekcji śródskórnych. Można go stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Już jedno użycie preparatu pozwala uzyskać doskonałe efekty, które utrzymują się nawet do 9 miesięcy.

Skuteczność Juvéderm® VOLITE potwierdzona została w badaniach klinicznych, które wykazały poprawę jakości skóry w okresie jednego, czterech, sześciu oraz dziewięciu miesięcy od wykonania zabiegu. Miesiąc po zabiegu 96% pacjentów zadeklarowało, że ich skóra jest gładsza, a 91% pacjentów stwierdziło, że są bardziej zadowoleni z jej ogólnego stanu.

Koszt zabiegu

1 ml 1500zł
2 ml 2500 zł

Złap okazję

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE