usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuażu

ALMA HARMONY PRO Q-SWITCH

Skuteczna metoda usuwania tatuaży. 

Laser Alma Harmony Pro Q-Switch (Nd:YAG) jest bezpieczną i najmniej inwazyjną metodą usuwania tatuaży. Skutecznie i bezpiecznie eliminuje wszystkie rodzaje i kolory barwników oraz zmniejsza do minimum ryzyko powstania blizn i przebarwień.

Czas zabiegu
10-60 min
Czas rekonwalescencji
brak
Liczba zabiegów
1-3
Wykonuje
kosmetolog
Rodzaj znieczulenia
brak

Wskazania do zabiegu

  • tatuaż
  • makijaż permanentny

Przebieg zabiegu

W zależności rodzaju oraz koloru barwnika, specjalista dobierze odpowiednie parametry oraz moc lasera. Następnie obszar poddany zabiegowi zostanie dokładnie oczyszczony oraz pokryty cienką warstwą żelu.

Po przyłożeniu głowicy do powierzchni skóry oddawane są strzały. Wiązka lasera przenika przez skórę i jest wchłaniana przez barwnik, który rozpada się na małe kawałki. Następnie w wyniku fizjologicznych procesów organizm pozbywa się ich.

Głowica lasera wyposażona jest w system chłodzenia kontaktowego, który chroni naskórek i niweluje dyskomfort podczas zabiegu. Zabieg jest więc praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

 

Po zabiegu

W miejscu, gdzie znajdował się barwnik może pojawić się zaczerwienienie oraz strupki, które po kilku dniach odpadają. Miejsce po strupku może być zaróżowione, dlatego należy je chronić przed promieniami słonecznymi oraz smarować kosmetykami z filtrami UV.

Efekt

Rezultat zabiegu uwidacznia się stopniowo. Cząsteczki barwnika są systematycznie wchłaniane przez organizm, aby po kilku zabiegach barwnik zniknął zupełnie.

Technologia

W klinice Lipoline wykorzystujemy multiaplikacyjną platformę laserową najnowszej generacji – ALMA HARMONY PRO. Urządzenie obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych. Umożliwia także ich łączenie podczas jednej procedury zabiegowej, co znacznie zwiększa skuteczność zabiegów.

Alma Harmony Pro Q-Switch (Nd:YAG)

Do zabiegu usuwania tatuażu i makijażu permanentnego wykorzystujemy głowicę Alma harmony Pro Q-Switch (Nd: YAG) o dwóch długościach fali: 1064 nm do usuwania ciemnych barwników oraz 532 nm skuteczną przy czerwonym, pomarańczowym i żółtym barwniku. Technologia Q-Switch wykorzystuje wysoką energię i ultra krótkie impulsy, które prowadzą do dezintegracji chemicznej barwnika. Rozbity na bardzo małe elementy barwnik, zostaje następnie wchłonięty i zniszczony przez organizm. W efekcie następuje naturalna neutralizacja barwnika, a ostatecznie całkowity jego zanik.

Koszt zabiegu

Usuwanie tatuaż 1 cm2 – 100 zł
*w przypadku dużych tatuaży cena jest ustalana indywidualnie

 

Złap okazje

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ