Liposukcja laserowa

PALOMAR SLIMLIPO 3D

Skuteczna broń w walce z oporną na diety i ćwiczenia tkanką tłuszczową.

Liposukcja laserowa to małoinwazyjna i skuteczna metoda modelowania ciała, umożliwiająca trwałe usunięcie opornej na diety i ćwiczenia, tkanki tłuszczowej.

Laser SlimLipo 3D amerykańskiej firmy Palomar Medical Technologies to nowoczesna platforma, umożliwiająca modelowanie ciała poprzez trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej. Może być bezpiecznie stosowana na wszystkie partie ciała, również te delikatne jak twarz, szyja, podbródek.

Tradycyjna liposukcja to inwazyjna operacja, wykonywana w znieczuleniu ogólnym. Wiąże się ona z ryzykiem wystąpienia wielu skutków ubocznych (obrzęki, krwotoki, stany zapalne, trudno gojące się rany) i długim okresem rekonwalescencji. Powszechnym problemem jest także „efekt obwisłej skóry” oraz nierówności powstałe w wyniku odessania tkanki tłuszczowej.

Z kolei lipoliza laserowa długo postrzegana była jako mało skuteczna metoda usuwania tkanki tłuszczowej. Wynika to z faktu, że w używanych niegdyś laserach do tego typu zabiegów, stosowane były fale o długości powyżej 1064 nm, które powodują podgrzanie wody w tkankach, ale pozostają mało skuteczne w walce z opornym tłuszczem.

Tymczasem laserowe usuwanie tłuszczu, czyli liposukcja laserowa Palomar SlimLipo 3D daje zupełnie nowe możliwości. Przede wszystkim pozwala uniknąć wszystkich niedogodności charakterystycznych dla tradycyjnej liposukcji. Zabieg laserowego usuwania tłuszczu jest małoinwazyjny i może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Ponadto laserowe usuwanie tłuszczu umożliwia skuteczne rozpuszczenie i usunięcie najbardziej opornej tkanki tłuszczowej.

Sekret lasera Palomar SlimLipo 3D tkwi w długościach fal:

  • Fala o długości 924 nm gwarantuje skuteczne rozpuszczenie tłuszczu.
  • Fala o długości 975 nm oddziałuje bezpośrednio na tkankę skórną, stymulując odbudowę włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra po zabiegu jest wzmocniona i napięta. Jest to efekt działania tzw. termoliftingu 3D.

Laser SlimLipo 3D jest efektem 10-letnich prac specjalistów firmy Palomar. Prowadzone przez nich badania i testy wykazały, że najbardziej optymalna długość fali, umożliwiająca skuteczne rozpuszczenie tkanki tłuszczowej, wynosi właśnie 924 nm.

Palomar SlimLipo 3D to jedyna metoda, w której zastosowanie fal o takich właśnie długościach jest opatentowane, a skuteczność potwierdzona naukowo.

Wskazania do liposukcji laserowej

  • Otyłość brzuszna (tzw. oponka)
  • Ginekomastia
  • Podwójny podbródek
  • Modelowanie ud, kolan, łydek
  • Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Asymetrie ciała

Przebieg liposukcji laserowej

Zabieg liposukcji laserowej odbywa się w Szpitalu Lipoline, w warunkach sali operacyjnej. Blok operacyjny wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt zabiegowy i anestezjologiczny oraz salę wybudzeń. Pacjent pozostaje pod fachową opieką lekarzy oraz personelu medycznego, którzy czuwają nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebieg zabiegu.

Przed zabiegiem lekarz kreśli na ciele linie wyznaczające obszar, który ma zostać wymodelowany. Następnie miejsce, w którym zostanie wykonane mikronacięcie, zostaje miejscowo ostrzyknięte środkiem znieczulającym. Na życzenie pacjenta lub jeśli obszar poddany zabiegowi jest rozległy, może także być zastosowane znieczulenie dożylne krótkotrwałe.

Lekarz wykonuje minimalne, na kilka milimetrów, nacięcie umożliwiające wprowadzenie sondy, która nakierowuje wiązkę lasera bezpośrednio na tkankę tłuszczową. Fala lasera o długości 924nm równomiernie podgrzewa i rozpuszcza tkankę tłuszczową, jednocześnie nie naruszając okolicznej tkanki. Płynny tłuszcz zostaje usunięty za pomocą specjalnego ssaka.

W tym samym czasie, bezpośrednio na skórę właściwą i tkankę podskórną, działa fala o długości 975 nm. To tzw. termolifting 3D, działanie którego wzmacnia i odbudowuje włókna kolagenowe. W efekcie skóra jest obkurczona i napięta, co zapobiega powstaniu „efektu obwisłej skóry”.

Po zakończonym zabiegu na obszar, z którego został odessany tłuszcz, założone zostaje specjalne ubranie uciskowe. Dla zmniejszenia obrzęku i lepszych efektów należy je nosić jeszcze przez 6 tygodni

Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do domu.

Efekt liposukcji laserowej

Natychmiastowa i skuteczna likwidacja tkanki tłuszczowej oraz równomiernie wygładzona, wzmocniona i napięta skóra to efekt, jaki daje Palomar SlimLipo 3D.

Pierwsze rezultaty zauważalne są bezpośrednio po zabiegu. Na końcowy, trwały efekt trzeba poczekać ok. 4-6 miesięcy.

Koszt liposukcji laserowej

Brzuch od 7 500 zł
Talia 5 500 zł
Uda wewnętrzne 5 500 zł
Uda zewnętrzne 5 500 zł
Kolana 4 500 zł
Ramiona 4 500 zł
Plecy 5 000 zł
Podbródek 3 500 zł
Pośladki 5 000 zł
Łydki 4 500 zł
Ginekomastia 5 000 zł
Znieczulenie ogólne  1 000 zł
Opieka całodobowa  1 000 zł
Dwie partie ciała -10%  rabatu na zabieg o najniższej wartości
Trzy partie ciała 15% rabatu na zabieg o najniższej wartości

Ceny uwzględniają znieczulenie miejscowe i ubranie uciskowe.

Czas zabiegu
60-120 min
Czas rekonwalescencji
3 dni
Liczba zabiegów
1
Wykonuje
lekarz
Rodzaj znieczulenia
miejscowe/ogólne

Złap okazję!

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ