liposukcja twarzy

Endermolift

Skóra zdrowa i promienna już po pierwszym zabiegu. 

Endermolift to wyjątkowo delikatna i w pełni naturalna metoda stymulacji wrażliwej skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz biustu.

Mechaniczny masaż techniką Mécano-Stimulation, działa na główne przyczyny utraty gęstości i starzenia się skóry. Poprzez wielowymiarową stymulację komórkową w tkankach, zwiększa syntezę kwasu hialuronowego, pobudza produkcję elastyny oraz spowalnia rozpad włókien kolagenowych.

Efekt – zagęszczona, wypełniona, napięta i rozświetlona skóra.

Czas zabiegu
20-40 min
Czas rekonwalescencji
brak
Liczba zabiegów
10-20
Wykonuje
kosmetolog
Rodzaj znieczulenia
brak

Wskazania do zabiegu

 • Utrata owalu twarzy
 • Zmarszczki wokół oczu, ust, na czole i szyi
 • Wiotkość skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • Zasinienia i worki pod oczami
 • Opadające powieki
 • Szara, zmęczona, pozbawiona blasku skóra
 • Obrzęki
 • Cienie i worki pod oczami
 • Miejscowe otłuszczenia
 • Podwójny podbródek
 • Zapadnięte policzki
 • Opadające policzki

Endermolift polecany jest także w celu przygotowania skóry do innych zabiegów medycyny estetycznej, a także po zabiegach dla zwiększenia ich skuteczności.

Przebieg zabiegu

Najpierw wspólnie ustalony zostanie cel zabiegu. Na tej podstawie specjalista dobierze właściwy program oraz ENDERMOLIFTTM KIT, czyli zestaw klapek właściwy dla cery wrażliwej lub normalnej.

Zabieg jest wyjątkowo delikatny i przyjemny. Głowica wykorzystująca podciśnienie, sekwencyjnie zasysa skórę na różnych jej głębokościach. Następnie dwie magnetyczne klapki masujące, poruszające się z regulowaną częstotliwością, delikatnie uciskają powstały fałd skóry. Ruch klapek uzależniony jest od stanu tkanki i intensywności ustalonego zabiegu.

W zależności od wybranego programu, na tkankę oddziałuje ciągłe lub rytmiczne podciśnienie. Intensywność podciśnienia natomiast jest regulowana tak, aby zabieg był przyjemny. Wszystkie czynności wykonywane podczas zabiegu sterowane są komputerowo.

Efekt

Podczas zabiegu pobudzona zostaje naturalna produkcja elastyny i kolagenu dzięki czemu, już po pierwszym zabiegu, skóra zyskuje elastyczność i sprężystość oraz zdrowy, promienny wygląd. Optymalny program terapii powinien obejmować jednak 10-20 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu.

Efektem tego będzie:

 • Poprawa jakości skóry
 • Napięta i rozświetlona skóra
 • Wygładzenie zmarszczek
 • Redukcja obrzęków i cieni pod oczami
 • Redukcja miejscowych otłuszczeń
 • Poprawa owalu twarzy

Technologia

Cellu M6 Integral® to najnowsza generacja urządzeń francuskiej firmy LPG Systems®, wykorzystująca technologię Enedermologie®, polegającą na mechanicznej stymulacji tkanki łącznej. Enedermologie® aktywuje uśpione komórki i w naturalny sposób stymuluje je do pracy.

Cellu M6 Integral®, dzięki specjalnym głowicom, umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno na ciało – LIPOMASSAGETM, jak i na twarz, szyję, dekolt i biust – ENDERMOLIFTTM. Ponadto urządzenie wyposażone zostało w nowoczesny panel sterowania, dzięki któremu parametry zabiegu dostosowane są idealnie do potrzeb pacjenta.

Głowica do zabiegów ENDERMOLIFTTM wykorzystuje opatentowaną technologię LIFT. Technologia LIFT opiera się na synergicznym działaniu dwóch magnetycznych klapek, umieszczonych w komorze głowicy zabiegowej oraz sekwencyjnym zasysaniu skóry. Podczas zabiegu wytwarzane są mikroimpulsy, które docierają do głębokich warstw skóry, stymulując procesy naprawcze i regeneracyjne w tkankach.

Badania kliniczne, przeprowadzone w 2013 roku w Katedrze Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego Besançon we Francji, potwierdziły wysoką skuteczność ENDERMOLIFTTM i wykazały:

80% wzrost syntezy kwasu hialuronowego
46% wzrost produkcji elastyny
23% zwiększenie jędrności skóry
21% zagęszczenie skóry i spłycenie zmarszczek

Koszt zabiegu

Twarz (25 min)
Pakiet 8 zabiegów
70 zł
400 zł
Twarz (25 min)+ maska
Pakiet 8 zabiegów
90 zł
600 zł

Złap okazję

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ