zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek

ALMA HARMONY PRO ND:YAG

Skuteczna metoda usuwania rozszerzonych naczynek i zmian naczyniowych. 

Laser Alma Harmony Pro Nd: YAG to skuteczna i bezpieczna metoda zamykania naczynek i usuwania zmian naczyniowych.

Rozszerzone naczynka to problem nie tylko estetyczny. Nie należy ich lekceważyć, gdyż mogą świadczyć o problemach z krążeniem oraz prowadzić do powstania trądziku różowatego oraz żylaków.

Czas zabiegu
10-40 min
Czas rekonwalescencji
brak
Liczba zabiegów
1-3
Wykonuje
kosmetolog
Rodzaj znieczulenia
brak

Wskazania do zabiegu

  • Cera naczynkowa
  • Popękane naczynka na twarzy
  • Popękane naczynka na nogach
  • Pajączki
  • Teleangiektazje skórne
  • Naczyniaki rubinowe
  • Naczyniaki starcze
  • Rumień naczyniowy

Przebieg zabiegu

W pierwszej kolejności specjalista dobierze odpowiednie do zmian naczyniowych parametry i moc lasera. Następnie obszar poddany zabiegowi zostanie dokładnie oczyszczony oraz pokryty cienką warstwą żelu.

Po przyłożeniu głowicy do skóry oddawane są strzały, pod wpływem których światło lasera przenika w głąb skóry. Wiązka lasera absorbowana jest przez chromofor w postaci hemoglobiny zawartej w zamianie naczyniowej. Pod wpływem temperatury komórki, w których występuje nadmiar hemoglobiny, rozpadają się. Następnie w wyniku fizjologicznych procesów zostają wchłonięte przez organizm i zastąpione zdrowymi komórkami.

Głowica lasera wyposażona jest w system chłodzenia kontaktowego, który chroni naskórek i niweluje dyskomfort podczas zabiegu. Zabieg jest zatem praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

 

Po zabiegu

Przez 2-3 dni po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona i obrzęknięta, ale nie wyłącza to z codziennej aktywności. Przez co najmniej miesiąc po zabiegu należy bezwzględnie unikać opalania oraz stosować z filtrem SPF +50.

Efekt

Efektem zabiegu jest zamknięcie naczyń krwionośnych oraz redukcja lub całkowity zanik zmian naczyniowych.

W większości przypadków wystarczy jeden zabieg, a efekt pozostaje trwały. Jednak w zależności od ilości i miejsca występowania zmian naczyniowych, może być konieczne powtórzenie zabiegu.

Technologia

W klinice Lipoline wykorzystujemy multiaplikacyjną platformę laserową najnowszej generacji – ALMA HARMONY PRO. Urządzenie obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych. Umożliwia także ich łączenie podczas jednej procedury zabiegowej, co znacznie zwiększa skuteczność zabiegów.

Do zabiegu zamykania naczynek wykorzystujemy głowicę:

Alma Harmony Pro Nd: YAG

Alma Harmony Pro Nd: YAG to laser neodymow-yagowy o długości fali 1064 nm i długim impulsie. Fala o takiej właśnie długości charakteryzuje się głęboką penetracją w tkance i wysoką absorbcją chromoforu w postaci hemoglobiny. Laser Alma Harmony Pro Nd: YAG przeznaczony jest do zamykania zmian naczyniowych oraz leczenia zrostów i wylewów podskórnych. Urządzenie wyposażone jest także w system chłodzenia kontaktowego, które chłodzi obszar poddany zabiegowi oraz zapewnia komfort podczas zabiegu.

Koszt zabiegu

Twarz 300-600 zł*
Nogi 400-800 zł*
Pojedyncze naczynko 80 zł*
Pakiet: 3 zabiegi + 1 GRATIS! ** Zapytaj o cenę**

*Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.
** Cena zabiegu ustalana indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji ze specjalistą w zależności od obszaru i miejsca

 

Złap okazję

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ