Renuvion

Technologia J-Plasma

Pożegnaj wiotką skórę bezpiecznie i raz na zawsze!

Renuvion to przełomowa metoda łącząca plazmę helową i fale radiowe. Wykorzystując cięcia, ablację i koagulację tkanek, napina i wygładza skórę, eliminuje zmarszczki, przebarwienia i blizny. Stosuje się ją również do scalenia tkanek po zabiegu liposukcji. Zabieg jest małoinwazyjny, bezpieczny, lecz jednocześnie dający efekty podobne do tych będących rezultatem zabiegów chirurgicznych. Tym samym zapewnia znacznie krótszy czas rekonwalescencji.

Jak działa Renuvion?

Poprzez podgrzanie helu falami radiowymi, dzięki czemu ten zmienia stan skupienia w plazmę. Uzyskujemy w ten sposób podwójny efekt termiczny (ogrzanie i niemal natychmiastowe schłodzenie tkanek), a także maksymalną precyzję, minimalną rozpiętość termiczną i większą kontrolę ciepła. Podawany pod ciśnieniem hel powoduje, że obszar uszkodzenia termicznego jest minimalny (zaledwie 0,147 mm).

Wskazania do Renuvion

  • Wiotka skóra
  • Utrata elastyczności skóry
  • Zmarszczki i bruzdy
  • Przebarwienia
  • Szorstka skóra

Przebieg Renuvion

Zabieg trwa od 30 do 60 minut w zależności od obszaru, który poddaje się obkurczeniu i regeneracji. Wykonywany jest w dwóch procedurach. Zadaniem pierwszej jest poprawa jędrności i napięcia skóry, np. po przebytych ciążach, odchudzaniu lub jako uzupełnienie liposukcji. Drugą procedurę stosuje się w celu eliminacji zmarszczek, przebarwień czy rozszerzonych porów.

Zabieg przeprowadza lekarz w znieczuleniu miejscowym, wykonując niewielkie nacięcie, przez które wprowadza pod skórę specjalną sondę emitującą energię pomiędzy tkankami podskórnymi. Energia ta powoduje silne ich obkurczenie i stymuluje produkcję nowych włókien kolagenu.

Efekt Renuvion

Już bezpośrednio po zabiegu skóra staje się jędrniejsza, gładsza i bardziej napięta, zmarszczki ulegają spłyceniu, a przebarwienia znikają. Co więcej, na skutek wzmożonej syntezy włókien kolagenowych, widoczność efektów zwiększa się stopniowo przez następnych kilka tygodni. Dzięki połączeniu zabiegu Renuvion z liposukcją można wymodelować niemalże każdą partię ciała a uzyskane rezultaty zabiegu są długotrwałe i wpisują się w oczekiwania pacjentów.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu okolice poddane zabiegowi mogą być obolałe i opuchnięte, jednak sama rekowalescencja trwa maksymalnie 2 dni, podczas których należy odpoczywać. Nie należy schładzać ani ogrzewać ciała. Ważne jest stosowanie kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Zaleca się rezygnację z intensywnej aktywności fizycznej na okres kilku dni, a także noszenie bielizny uciskowej przez okres minimum 4 tygodni od przeprowadzenia zabiegu.

Koszt Renuvion

obkurczenie i napięcie nawet
najbardziej zaawansowanych wiotkości skóry
jedna okolica: 5 900 zł
druga i każda kolejna: 2 900 zł
dodatkowo do zabiegu liposukcji laserowej* jedna okolica: 4 900 zł
druga i każda kolejna: 2 800 zł

 

 

 

 

*Cennik liposukcji laserowej >>

Czas zabiegu
od 30 do 60 min.
Czas rekowalescencji
do kilku dni
Liczba zabiegów
1
Wykonuje
lekarz
Rodzaj znieczulenia
miejscowe

Złap okazję!

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ