Endermologia

Naturalna metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. 

Endermologia – Lipomassage łączy elementy masażu z siłą podciśnienia oraz precyzją programu komputerowego. Połączenie to działa cuda w walce z oporną na diety i ćwiczenia tkanką tłuszczową.

To również jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, wiotką skórą i obrzękami. Precyzyjny masaż z podciśnieniem uaktywnia bowiem naturalny proces lipolizy, której wynikiem jest rozkład komórek tłuszczowych i ich przyśpieszony metabolizm.

Pobudza także syntezę kolagenu, stymuluje krążenie krwi, eliminuje toksyny i ogranicza retencję wody w organizmie.

Cellu M6 Integral to najnowsza generacja urządzeń francuskiej firmy LPG Systems®, wykorzystująca technologię Enedermologie®, polegającą na mechanicznej stymulacji tkanki łącznej. Endermologia aktywuje uśpione komórki i w naturalny sposób stymuluje je do pracy.

Cellu M6 Integral®, dzięki specjalnym głowicom, umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno na ciało – LIPOMASSAGETM, jak i na twarz, szyję, dekolt i biust – ENDERMOLIFT®. Ponadto urządzenie wyposażone zostało w nowoczesny panel sterowania, dzięki któremu parametry zabiegu dostosowane są idealnie do potrzeb pacjenta.

Głowica do zabiegów LIPOMASSAGETM posiada system zdalnie sterowanych rolek LPG®, które oddziałując na skórę oraz znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe, uruchamiają proces lipolizy, stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Efekt – wyszczuplona sylwetka oraz napięta i elastyczna skóra.

Skuteczność endermologii w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry oraz obrzękami, potwierdzona została w ponad 110 badaniach klinicznych.

Już 8-tygodniowa terapia Enedermologie® techniką Mécano-Stimulation przyczynia się do wzrostu kolagenu w skórze o 240%, a elastyny o 180%. Z kolei uwalnianie tłuszczu (lipoliza) zwiększa się o 70%.

Technologia Enedermologie®, jako pierwsza otrzymała amerykański certyfikat FDA, potwierdzający jej skuteczność w walce z cellulitem.

Wskazania do endermologii

Wskazania estetyczne

 • Otyłość miejscowa
 • Cellulit wodny i tłuszczowy
 • Wiotkość skóry
 • Blizny i rozstępy
 • Obrzęki i opuchlizna
 • Przygotowanie do zabiegu liposukcji
 • Regeneracja po zabiegu liposukcji

Wskazania terapeutyczne

 • Słabe krążenie
 • Niedrożność żył
 • Uszkodzenia więzadeł, ścięgien i mięśni
 • Bóle nóg, pleców, mięśni i stawów
 • Skurcze mięśni
 • Odnowa biologiczna po wysiłku
 • Oczyszczanie organizmu z toksyn

Przebieg endermologii

Zakładasz specjalny kombinezon tzw. endermowear, kładziesz się na wygodnym łóżku i przez kolejne 40 minut relaksujesz się i odprężasz. W tym czasie, specjalne urządzenie rozmasowuje Twoje ciało kawałek po kawałku.

Sekret skuteczności Lipomassage tkwi w specjalnej głowicy wyposażonej w dwa wałki. Każdy wałek posiada niezależny napęd i porusza się w różnych kierunkach. W zależności od trybu pracy i efektu jaki chcemy osiągnąć, głowica zasysa fałd skóry, a wałki rozmasowują go, wykonując określone ruchy o stałym natężeniu.

Efekt endermologii

Lipomassage pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej oraz poprawia krążenie krwi. W efekcie organizm oczyszcza się z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, tkanki zostają odżywione i dotlenione, a ciało ulega znacznemu wyszczupleniu.

Intensywny masaż stymuluje również fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych, przez co skóra staje się napięta i elastyczna, cellulit zredukowany, a blizny i rozstępy ulegają spłyceniu. Lipomassage doskonale radzi sobie także dolegliwościami bólowymi, obniża napięcie mięśniowe, relaksuje i odpręża.

Program zabiegowy obejmuje serię 10-15 zabiegów w zależności od celu, jaki chcemy osiągnąć. Już po pierwszym zabiegu skóra będzie wyraźnie wygładzona i napięta. Spektakularne i trwałe efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, a także wymodelowania sylwetki, zobaczysz jednak dopiero po wykonaniu pełnej serii zabiegów.

Koszt endermologii

Całe ciało (35 min) 120 zł
Pakiet 8 zabiegów 820 zł
Czas zabiegu
ok. 40 min
Czas rekonwalescencji
brak
Liczba zabiegów
10-15
Wykonuje
kosmetolog
Rodzaj znieczulenia
brak

Złap okazję!

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ