Pachy

Kompleksowa pielęgnacja pach w klinice Lipoline
Skóra pod pachami jest niezwykle wrażliwa i łatwo ulega podrażnieniom, dlatego wymaga szczególnie delikatnej pielęgnacji. Masz dość samodzielnej depilacji i chcesz zdać się na profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej? W klinice Lipoline uzyskasz fachową pomoc i pozbędziesz się problemu. Oferujemy kompleksowe usuwanie owłosienia spod pach, a także zabiegi likwidujące nadpotliwość. Szeroki wachlarz dostępnych zabiegów oraz doświadczeni specjaliści to gwarancja najlepszych rezultatów!

Usuwanie nadpotliwości pach oraz nadmiernego owłosienia – skuteczne zabiegi
Klinika Lipoline oferuje swoim pacjentom innowacyjne, efektywne i jednocześnie nieinwazyjne zabiegi, które gwarantują spektakularne efekty. Czy Twoim problemem jest nadmierna potliwość i chcesz skorzystać z nowoczesnych metod niwelujących nadmierne wydzielanie potu? Usuwanie nadpotliwości pach może być przeprowadzone za pomocą głowicy MiraDry, która dostarcza do gruczołów potowych energię mikrofalową, co pozwala na trwałe ich uszkodzenie i pozbycie się problemu w nieinwazyjny sposób. A może interesuje Cię usuwanie owłosienia spod pach? W naszej klinice możesz skorzystać z zabiegu trwałej epilacji, która wykorzystuje działanie lasera uszkadzającego mieszki włosowe. Zabieg jest w pełni bezpieczny i pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia z okolic pach. Marzysz o gładkiej skórze, która prezentuje się świetnie na plaży? Dzięki zabiegom wykonywanym w klinice Lipoline, pielęgnacja pach będzie zdecydowanie łatwiejsza!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń do nas: 32 506 59 66 lub wypełnij poniższy formularz i wskaż najlepszą dla Ciebie datę i godzinę wizyty. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację lub zaproponować inny termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Akceptuję politykę prywatności (https://lipoline.pl/polityka-prywatnosci/)