Sylwestrowy last minute

28 grudnia 2017

Gorączka świątecznych przygotowań już za nami. Czas na SYLWESTRA! Czy w ferworze przedświątecznych obowiązków i sprawunków zdążyłaś zadbać o siebie? Zastanawiasz się, jak szybko i skutecznie poprawić wygląd swojej cery, by w tę szczególną noc wyglądała promiennie? Niestety, na większość zabiegów estetycznych, jest już za późno. Nie martw się jednak! Jest zabieg LAST MINUTE, który możesz wykonać nawet dzień przed wielkim wyjściem. To GENEO+!

Jak działa GENEO+?

Po pierwsze złuszcza, po drugie dotlenia, po trzecie rewitalizuje. Jest to efekt działania unikalnej technologii wykorzystującej tzw. efekt Bohra. Już po jednym zabiegu Twoja skóra będzie wygładzona, napięta, rozświetlona i nawilżona. Będzie też doskonale przygotowana do nałożenia sylwestrowego makijażu!

Na czym polega zabieg?

W pierwszej kolejności skóra twarzy zostanie dokładnie oczyszczona. Następnie zaaplikowany zostanie specjalny koktajl odżywczy. Masz do wyboru dwie opcje:

Serum NeoRevive®, które daje efekt w postaci odmłodzenia skóry. Poprawia się jej nawilżenie, gęstość i napięcie. Zmarszczki zostają zredukowane, a pory zwężone. Skóra staje się bardziej nawodniona i odżywiona. Zyskuje młodzieńczy, promienny wygląd.

Serum NeoBright®, pozwala na maksymalne dotlenie i nawilżenie skóry. Przebarwienia zostaną zredukowane, a koloryt cery wyrównany. Poprawi się też gęstość i napięcie skóry. Twoja twarz zyska zdrowy i promienny wygląd.

Po nałożeniu odpowiedniego koktajlu, kosmetolog wykonuje przyjemny masaż głowicą wyposażoną w jednorazową kapsułkę Capsugen. W wyniku połączenia kapsułki ze składnikami aktywnymi zawartymi w serum, dochodzi do powstania niezliczonej ilości mikropęcherzyków o wysokim stężeniu CO2. Pękające pęcherzyki wyzwalają naturalną reakcję organizmu, polegającą na dostarczeniu do skóry krwi bogatej w tlen. Jest to tzw. efekt Bohra. W efekcie pobudzone zostają mechanizmy samoodnowy i regeneracji komórek skóry.

Po tak przeprowadzonym masażu Twoja skóra jest gotowa do dalszej pielęgnacji i nałożenia makijażu. Make up, wykonany na tak przygotowanej cerze, będzie prezentował się znakomicie! Wystarczy tylko 30 minut, abyś w noc sylwestrową mogła pochwalić się nieskazitelną cerą i perfekcyjnym makijażem! Nieprawdopodobne? Spróbuj!

 


Umów się na zabieg GENEO+ w Lipoline.

Zadzwoń: 32 506 59 66
Napisz: info@lipoline.pl