zabieg lipolizy

Lipoliza iniekcyjna

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej oraz poprawa wyglądu skóry.

Lipoliza iniekcyjna to trwała i skuteczna metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry preparatami mającymi na celu „rozbicie” komórek tłuszczowych, które następnie rozkładane są w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Utrata około 4-5 cm w obwodzie, w miejscu iniekcji to efekt lipolizy iniekcyjnej.

Czas zabiegu
20-60 min
Czas rekonwalescencji
brak
Liczba zabiegów
3-6
Wykonuje
lekarz
Rodzaj znieczulenia
miejscowe

Wskazania do zabiegu

  • Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Ginekomastia
  • Podwójny podbródek
  • Cellulit

Przebieg zabiegu

Za pomocą cienkiej igły, specjalista wprowadza pod skórę preparat rozpuszczający tkankę tłuszczową. Pod wpływem działania substancji czynnych, zawartych w preparacie, komórki tłuszczowe pękają. Następnie uwolniony tłuszcz wydalany jest przez organizm.

Liczba nakłuć uzależniona jest od wielkości obszaru poddanego zabiegowi.

Efekt

Miejscowa likwidacja tkanki tłuszczowej i redukcja cellulitu. Nawet 4-5 cm w obwodzie, w miejscu iniekcji. Skóra po zabiegu pozostaje jędrna i gładka.

W zależności od indywidualnych predyspozycji i ilości tkanki tłuszczowej, satysfakcjonujący efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Najczęściej jednak zabieg lipolizy iniekcyjnej przeprowadza się w serii 2-3 zabiegów, co 3-4 tygodnie.

Koszt zabiegu

Podbródek od 700 zł*
Policzki 700 zł
Kolana, łokcie od 1 200 zł*
Biodra 2 000 zł
Brzuch 2 000 zł
Ginekomastia 1 800 zł

*Cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.

Złap okazję

Chcę być na bieżąco z ofertami specjalnymi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. "informacji handlowych" w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

UMÓW SIĘ
NA WIZYTĘ

ON-LINE

ZOBACZ RÓWNIEŻ